طراحی حرفه ایی بسته بندی

بسته بندی :

یکی از شاخه های سیار تخصصی دنیای گرافیک بسته بندی می باشد . هنر گرافیگ دارای شاخه های مختلف و متنوعی می باشد اما شاید بتوان گفت هنر علم بسته بندی پیچیده ترین و تخصصی ترین شاخه این عرصه است . به این دلیل که طراحی بسته بندی در مقایسه با شاخه های دیگر گرافیک نیازمند شناخت و تخصص در زمینه های مختلف و گسترده ای می باشد . یک طراح گرافیک در طراحی کاتالوگ یا پوستر بغیر از بینش هنری و ابزار طراحی نیازمند آشنائی با روش و تکنیک های چاپی است ، یک طراح حرفه ای بسته بندی نیازمند دایره وسیعی از اطلاعات ، فن و دانش مختلف می باشد .

طراحان حرفه ای بسته بندی :

بسیار دیده شده است که طراحی که آشنایی با مولفه های چا پ های پک را ندارد ، سفارش طراحی بسته بندی از شرکت های لبنی دریافت و به آنها ارائه نموده ، لذا هنگامی که طرح مذکور جهت چاپ به چاپخانه    مربوطه رفته ، عدم چاپ پذیری طرح آشکار گشته زیرا طراح طرحی که مناسب چاپ افست بوده برای چاپ، های پک اجرا نموده است .

البته معمولا طراحی بسته بندی در کشور ما بصورت تفکیک در شاخه های مختلف آن صورت می پذیرد به صورتیکه در هر کدام از شاخه های بسته بندی مانند جعبه و کارتن ، فلکسو و های پک ، ترموپک و شرینگ ، جعبه های فلزی ، چوبی ، قوطی های طلقی و غیره طراحان بصورت تخصصی و منفک عمل نموده و مجموعه یا شرکتی که دارای طراحانی باشد که آشنائی با کلیه زمینه های بسته بندی داشته باشد کمتر یافت میشود.

 

 

Rufina

Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobosdfsdfsrtis, Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobortis.

وبگاه: pgstand.com

تلفن تماس

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

021-88811243

هرگونه استفاده و کپی برداری از عکس ها و مطالب این سایت جزء سرقت آثار حرفه ای محسوب و موجب پیگرد قضائی خواهد بود.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green Blue Brown Yellow

Body

Background Color
Text Color
Background Image for Layout Style: Boxed
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family