یک استند فروش خوب باید....

جای کمی را اشغال کند زیرا فضا در فروشگاه محدود است و استندهائی که جای زیادی را اشغال میکنند با محدودیت مواجه می شوند و .... 

یک استند فروش خوب باید از ویژگی های زیر برخوردار باشد :

  • جای کمی را اشغال کند زیرا فضا در فروشگاه محدود است و استندهائی که جای زیادی را اشغال میکنند با محدودیت مواجه می شوند .
  • تعداد قابل ملاحظه ای کالای مورد نظر را در خود قرار دهد بطوریکه صاحب فروشگاه در فواصل زمانی کوتاه مجبور به جاگذاری محصول مجدد نشود . همچنین تعداد محصول در یک استند فروش باید متناسب با تعداد کالا در کارتن آن باشد .
  • زیبائی بصری و تکنیک های موثر در جلب توجه ، یکی دیگر از ویژگی های یک استند فروش می باشد . یک استند زیبا و تبلیغاتی ناخودآگاه توجه مشتری را به خود جلب میکند و نگاه افراد را به خود معطوف می سازد . این توجه و نگاه در بالا بردن آمار فروش بی نهایت موثر می باشد . اما متاسفانه در ایران این امر کمتر در ساخت استندها لحاظ گردیده است و ما به ندرت شاهد استندهای فروش زیبا ، تبلیغاتی و جذاب هستیم .
  • محل قراری گیری طبقات و ارتفاع آنها از سطح زمین در استندهای ایستاده باید به اندازه ای باشد که خریدار را برای برداشتن کالا به زحمت نیندازد . مخصوصا این امر باید برای برخی اقلام که خریدار آن ، معمولا خانمها می باشند بیشتر رعایت گردد . استاندارد محل قرارگیری اقلام در استندهای فروش ایستاده از 40 تا 170 سانتی متر از سطح زمین می باشد . پایین تر و بالاتر از این حد برای قرارگیری محصول مناسب نبوده و باید جای تصاویر تبلیغاتی ، اطلاع رسانی ، آرم و لوگوی محصول می باشد .
  • سبک بودن و قابلیت حمل و جابجائی آسان .
  • عدم قرارگیری اقلام و کالاهای مشابه . محل قرارگیری اجناس در یک استند فروش خوب حتی الامکان باید به گونه ای طراحی شود که مختص کالای مورد نظر باشد به طوری که فروشنده احیاناً نتواند کالای دیگری را در استند جاگذاری نماید. در میان تولید کنندگان استندهای فروشگاهی ، شرکت تبلیغاتی پیام گستر اقدام به ساخت استندهائی خاص نموده است . یکی از ویژگی های این استندها لحاظ نمودن جذابیت بصری و برجستگی بعد تبلیغاتی آن می باشد . با نگاهی به استند های فروشگاهی این شرکت استفاده از متریال متنوع ، ترکیب چند متریال در ساخت یک استند ، جذابیت بصری و تبلیغاتی و طراحی اختصاصی و خلاقانه برای هر محصول را مشاهده خواهیم کرد.

 

Rufina

Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobosdfsdfsrtis, Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobortis.

وبگاه: pgstand.com

تلفن تماس

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

021-88811243

هرگونه استفاده و کپی برداری از عکس ها و مطالب این سایت جزء سرقت آثار حرفه ای محسوب و موجب پیگرد قضائی خواهد بود.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green Blue Brown Yellow

Body

Background Color
Text Color
Background Image for Layout Style: Boxed
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family