استند های مقوایی لمینتی

استندهای مقوائی لمینتی :

 این گونه استندهای فروشگاهی با چسباندن دو مقوا به هم و فرم دهی بوسیله تیغ و تا و دایکات ساخته می شوند . این عمل باعث بالابردن ضخامت و استحکام استندهای مقوائی گردیده که قدرت ایستائی و نگهداری کالا را در خود افزایش می بخشد .

لمینت یا چسباندن مقوا به روشهای مختلف صورت می پذیرد . ممکن است گونه ای استندهای مقوائی لمینتی با لمینت 2 مقوای پشت طوسی یا ایندل بورد در گرماژ 300 یا بالاتر و یا لمینت مقوای پشت طوسی روی سینگل فلوت بصورت یکطرفه یا دو طرفه طراحی و ساخته شوند . همچنین برای استحکام بیشتر در برخی استندهای مقوائی لمینتی که محل قرارگیری کالاهای سنگین تر هستند از لمینت مقوای پشت طوسی روی مقواهای ضخیم صحافی بصورت یک طرفه و یا حتی دوطرفه استفاده می گردد .

یکی از شرکت هائی که در ایران به طراحی و ساخت استندهای مقوائی پرداخته ، شرکت تبلیغاتی پیام گستر می باشد . در استندهای مقوایی ساخت این شرکت استندهای مقوائی پشت طوسی لمینتی روی سینگل فلوت و حتی مقواهای ضخیم تر بصورت یک طرفه و دو طرفه با طرح های نو و مبتکرانه به چشم میخورد . امروزه استندهای مقوائی در نزد تولیدکنندگان اقلام سبک از جایگاه بسیار مهم و ویژه ای برخوردار گردیده است . همچنین یکی دیگر از موارد مصرف استندهای مقوائی ، جای بروشور میباشد که این گونه استندها در داروخانه ها ، فروشگاه های داروهای گیاهی و یاسوپرمارکت ها به چشم میخورد . در طراحی این گونه استندهای مقوائی محلی برای قرار گیری بروشورهای اطلاع رسانی محصول در کنار تصاویر تبلیغاتی تعبیه گردیده است.

Rufina

Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobosdfsdfsrtis, Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobortis.

وبگاه: pgstand.com

تلفن تماس

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

021-88811243

هرگونه استفاده و کپی برداری از عکس ها و مطالب این سایت جزء سرقت آثار حرفه ای محسوب و موجب پیگرد قضائی خواهد بود.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green Blue Brown Yellow

Body

Background Color
Text Color
Background Image for Layout Style: Boxed
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family