استندهای مقوایی لمینتی

این گونه اسـتندهای فروشگاهی با چسباندن دو مقوا

به هـم و فرم دهـی بوسیله تیغ و تا و دایکات ساخته

میشوند.این عمل باعث بالابردن ضخامت و استحکام

استندهای مقوائی گردیده که قدرت ایستائی و نگهداری

کالا را در خود افزایش می بخشد.

استندهای مقوائی لمینتی :

 این گونه استندهای فروشگاهی با چسباندن دو مقوا به هم و فرم دهی بوسیله تیغ و تا و دایکات ساخته می شوند . این عمل باعث بالابردن ضخامت و استحکام استندهای مقوائی گردیده که قدرت ایستائی و نگهداری کالا را در خود افزایش می بخشد .

لمینت یا چسباندن مقوا به روشهای مختلف صورت می پذیرد . ممکن است گونه ای استندهای مقوائی لمینتی با لمینت 2 مقوای پشت طوسی یا ایندل بورد در گرماژ 300 یا بالاتر و یا لمینت مقوای پشت طوسی روی سینگل فلوت بصورت یکطرفه یا دو طرفه طراحی و ساخته شوند . همچنین برای استحکام بیشتر در برخی استندهای مقوائی لمینتی که محل قرارگیری کالاهای سنگین تر هستند از لمینت مقوای پشت طوسی روی مقواهای ضخیم صحافی بصورت یک طرفه و یا حتی دوطرفه استفاده می گردد .

یکی از شرکت هائی که در ایران به طراحی و ساخت استندهای مقوائی پرداخته ، شرکت تبلیغاتی پیام گستر می باشد . در استندهای مقوایی ساخت این شرکت استندهای مقوائی پشت طوسی لمینتی روی سینگل فلوت و حتی مقواهای ضخیم تر بصورت یک طرفه و دو طرفه با طرح های نو و مبتکرانه به چشم میخورد . امروزه استندهای مقوائی در نزد تولیدکنندگان اقلام سبک از جایگاه بسیار مهم و ویژه ای برخوردار گردیده است . همچنین یکی دیگر از موارد مصرف استندهای مقوائی ، جای بروشور میباشد که این گونه استندها در داروخانه ها ، فروشگاه های داروهای گیاهی و یاسوپرمارکت ها به چشم میخورد . در طراحی این گونه استندهای مقوائی محلی برای قرار گیری بروشورهای اطلاع رسانی محصول در کنار تصاویر تبلیغاتی تعبیه گردیده است.

استندهای فروشگاهی مقوائی از جایگاه ویژه ای در بسته بندی و بازاریابی انواع کالا برخوردار می باشد .

استندهای مقوائی با ویژگی هائی چون ارزان بودن ، سبکی و قابلیت چاپ پذیری نامحدود ابزاری بسیار مناسب جهت قرارگیری کالا و فروش به شمار می آید .


 اینگونه استندهای مقوائی یا لمینتی برای اقلامی چون شکلات ، آدامس ، تنقلات ، ادویه جات و انواع خوراکی های کم حجم و سبک و همچنین اقلام لوازم التحریر مثل انواع خودکار و ماژیک ، باطری ، سی دی های فیلم و محصولات سبک این چنینی بسیار ایده آل بوده به طوری که در هر سوپرمارکت و لوازم التحریری انواع مختلف اینگونه استندهای مقوائی به چشم میخورند .

 

                                               

تلفن تماس

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

021-88811243

هرگونه استفاده و کپی برداری از عکس ها و مطالب این سایت جزء سرقت آثار حرفه ای محسوب و موجب پیگرد قضائی خواهد بود.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green Blue Brown Yellow

Body

Background Color
Text Color
Background Image for Layout Style: Boxed
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family